هیچ محصولی یافت نشد.

رنگ مو بلونیا | BOLOGNA

کاتالوگ رنگ مو بلونیا BOLOGNA

رنگ مو بولونیا ، بدون آمونیاک و پارابن  است و با بهترین ، باکیفیت ترین و حرفه ای ترین مواد برای رنگ آمیزی موها تولید می شود .

رنگ مو بدون آمونیاک و پارابن بولونیا نسل جدیدی از رنگ موها است که در حین رنگ آمیزی مو که امری برای زیبا تر شدن است محافظت برای مو به عمل می آورد .

رنگ مو گیاهی بلونیا | BOLOGNA :

این رنگ مو گیاهی در عین حفظ سلامت مو باعث زیبا تر شدن هر چه بیشتر موهای شما می شود . و به دلیل بدون آمونیاک و پارابن بودن به مو آسیب نمی زند و باعث  آسیب دیدگی و خشکی مو نمی شود . همچنین منجربه ایجاد حساسیت برای کف سر و پوست نمی شود .

رنگ مو امن و بی خطر :

افرادی کف سر حساس ، موهای نازک ، موهای دچار آسیب و خشک دارند . می توانند از این رنگ مو استفاده کنند . علاوه بر این خانم های باردار ، شیرده و افرادی که تحت شیمی درمانی هستند با خیال راحت و اطمینان خاطر می توانند این رنگ مو گیاهی را برای خود انتخاب کنند .

پوشش بالا :

رنگ مو بولونیا از پوشش رنگی بالایی برخوردار است . و سفیدی موها را به طور کامل پوشش می دهد . همچنین باعث کدری مو نمی شود و براقیت زیبایی به موها می دهد . در کنار همه این موارد ماندگاری بالایی نیز دارد و نسبت به رنگ موهای بدون آمونیاک دیگر برندها  زود از روی موها پاک نمی شود .

عصاره و روغن های طبیعی موجود در ترکیبات این شامپو از جمله روغن بادام شیرین و عصاره گل نیلوفر آبی باعث نرمی مو و تسکین التهاب پوست سر می شود .

یکی دیگر از ویژگی های این رنگ خاصیت مو نرم و مرطوب کنندگی آن است .

خانم هایی که به سلامت موهای خود اهمیت می دهند می توانند این رنگ مو فاقد آمونیاک بولونیا در حجم 100 میل و با تنوع رنگی بالا در فروشگاه نیلا تهیه کنند .