همانطور که میدانیم ، استفاده از ماسک و مواد آرایشی به زمان‌های خیلی قدیم و حتی دوران باستان برمی‌گردد. در واقع، می‌دانیم که ماسک صورت اولین کالای آرایشی بود که ساخته و تولید شد. ماسک‌های صورت می‌توانند هم پوست را تغذیه، تمیز، مرطوب و نرم کنند، و هم مواد لازم برای مراقبت پوست را فراهم می‌کنند. اگر بخواهیم برایتان از چگونگیِ وجود شرکت دیگنیتی بنویسیم ، شرکت ویستا تجهیز سینا در سال هزار و سیصد نود و هفت با یاری خدا و تلاش مدیراتِ محترم بنیان گذاری و ثبت گردید. سپس این شرکت همکاری خود را با برند دیگنیتی شروع کرد. برند دیگنیتی محصولِ مشترک همکاری دو کشور ایران و کره جنوبی می باشد؛ همانطور که همگی میدانیم زنان و مردان کشور کره جنوبی دارای سالم ترین و شاداب ترین پوست های صورت هستند. ارتباط و دوستی دیرینه ی مدیرانِ این شرکت با همکاران کره ای خود منجر به همکاری برای تولید شیت ماسک های دیگنیتی شده است. به این صورت که مواد اولیه مورد نیاز برای تولید از کشور کره جنوبی و برای ادامه فرایند تولید از قبیل بسته بندی وارد کشور ایران می شود. تمامی محصولات این شرکت با مجوز از وزارت بهداشت، غذا و دارو می باشد. برند دیگنیتی مفتخر به افزایش روز به روز سبد کالای خود می باشد. هدف از وجودِ برند دیگینیتی ارائه ی محصولات باکیفیت و مقرون به صرفه برای استفاده شما مردم عزیز می باشد. موفقیت در این راه تنها با همت و کوشش کارکنان این‌ شرکت و رضایتِ مشتریان عزیز میسر خواهد شد. و امید است با یاری سبز شما بتوانیم پا بر عرصه ی کامیابی بگذاریم.

مشاهده همه 6 نتیجه

ماسک ورقه‌ای صورت دیگنیتی مدل کلاژن مخصوص پوست چروک، خشک و افتاده (لیفتینگ) وزن ۳۰ گرم

۱۵,۸۰۰ تومان
مخصوص پوست چروک، خشک و افتاده (لیفتینگ) ماسک ورقه‌ای مخصوص صورت آبرسان و سفت کننده مناسب برای آقایان/خانم ها نوع پوست معمولی، حساس ویتامین C مواد موجود در ماسک به دلیل تحریک سلول‌های لایه اپیدرم پوست جهت لیفتینگ و کلاژن سازی موجب قرمزی و کمی سوزش پوست می‌گردد. لذا جای هیچگونه نگرانی نمی‌باشد.

ماسک صورت دیگنیتی مدل عسل مخصوص پوست‌های خشک وزن ۳۰ گرم

۱۵,۸۰۰ تومان
ماسک صورت ورقه‌ای مخصوص صورت درخشان کننده و تغذیه کننده مخصوص پوست‌های خشک مناسب برای آقایان/خانم ها مواد موجود در ماسک به دلیل تحریک لایه اپیدرم پوست جهت لیفتینگ و کلاژن سازی موجب قرمزی و کمی سوزش پوست می‌گردد. لذا جای هیچگونه نگرانی نمی‌باشد.

ماسک صورت ورقه ای آلوئه ورا دیگنیتی مناسب پوست های خشک و آسیب دیده مدل وزن ۳۰ گرم

۱۵,۸۰۰ تومان
ماسک صورت ورقه‌ای مخصوص صورت آبرسان و تسکین دهنده مخصوص پوست‌های خشک و آسیب دیده مناسب برای آقایان/خانم ها مواد موجود در ماسک به دلیل تحریک لایه اپیدرم پوست جهت لیفتینگ و کلاژن سازی موجب قرمزی و کمی سوزش پوست می‌گردد. لذا جای هیچگونه نگرانی نمی‌باشد.

ماسک صورت ورقه ای درخت چای دیگنیتی ضد آسیب دیدگی و ضد جوش و آکنه وزن ۳۰ گرم

۱۵,۸۰۰ تومان
آرام بخش و صاف کننده پوست‌های چرب - درمان آکنه مخصوص صورت مناسب برای آقایان/خانم ها حجم 30 میلی لیتر ضد آسیب دیدگی، ضد آکنه، مناسب پوست‌های دارای جوش ویتامین C سایر توضیحات قابل توجه: مواد موجود در ماسک به دلیل تحریک سلول‌های لایه اپیدرم پوست جهت لیفتینگ و کلاژن سازی موجب قرمزی و کمی سوزش پوست میگردد. لذا جای هیچگونه نگرانی نمی‌باشد.

ماسک صورت ورقه‌ای کیوی دیگنیتی مخصوص پوست‌های آسیب دیده (لیفتینگ) وزن ۳۰ گرم

۱۵,۸۰۰ تومان
مناسب برای پوست‌های آسیب دیده (لیفتینگ) ماسک ورقه‌ای مخصوص صورت مناسب برای آقایان/خانم ها حجم 30 میلی لیتر سفت کننده و مغذی ویتامین C مواد موجود در ماسک به دلیل تحریک سلول‌های لایه اپیدرم پوست جهت لیفتینگ و کلاژن سازی موجب قرمزی و کمی سوزش پوست میگردد. لذا جای هیچگونه نگرانی نمی‌باشد.

ماسک صورت ورقه ای تمشک دیگنیتی مناسب پوست های چروک و شل (ایفتینگ) وزن ۳۰ گرم

۱۵,۸۰۰ تومان
مناسب برای پوست‌های خشک و آسیب دیده ماسک ورقه‌ای مخصوص صورت مناسب برای آقایان/خانم ها حجم 30 میلی لیتر سفت کننده و جوان کننده ویتامین C مواد موجود در ماسک به دلیل تحریک سلول‌های لایه اپیدرم پوست جهت لیفتینگ و کلاژن سازی موجب قرمزی و کمی سوزش پوست میگردد. لذا جای هیچگونه نگرانی نمی‌باشد.